Konference “Deep Tech Atelier”
19/05/2022 - 20/05/2022
Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
22/04/2022
Autors: LETERA

Konference “Deep Tech Atelier” ir gada vērienīgākais notikums dziļo tehnoloģiju un zinātnes komercializācijas jomā Baltijā. Vieta, kur apvienojas uzņēmējdarbības un zinātnes izcilība, lai radītu jaunu pievienoto vērtību. Konference ir veltīta zinātņietilpīgajai uzņēmējdarbībai un inovācijām. Tās galvenās tēmas šogad būs kosmoss, fotonika un viedie materiāli, kā arī zinātnisko atklājumu komercializācija.

Konferences tēmas ir pielāgotas aktuālajām norisēm sabiedrībā, zinātnē un tehnoloģijās. Konference pulcēs vairākus simtus dalībniekus gan no Latvijas, gan no ārzemēm – pieredzējušus uzņēmējus, jaunuzņēmumu attīstītājus, zinātniekus un pētniekus, valsts un nevalstiskā sektora darbiniekus, ražotājus, investorus, akcelerācijas fondu pārstāvjus un visus citus, kuriem interesē inovācijas, neparastas idejas un skatupunkts.

2022. gadā varēsim iedvesmoties no runātājiem uz trīs Deep Tech Atelier skatuvēm:

  • DeepTech skatuve veltīta zinātnes komercializācijai
  • SpaceTech – Eiropas Kosmosa aģentūras dienas Latvijā aktualitātes kosmosa nozarē
  • SmartTech skatuve veltīta fotonikai un viedajiem materiāliem.

Konferences runātāju vidū būs arī LETERA biedri: SIA Eventech, SIA Lightspace Technologies, AS RD Alfa mikroelektronikas departaments, Elektronikas un datorzinātņu institūts, Latvijas Universitāte Cietvielu Fizikas institūts un Rīgas Tehniskā universitāte.

Līdztekus prezentācijām un diskusijām noritēs arī konkurss jaunuzņēmumiem un Latvijas zinātnes komercializācijas platformas Commercialization Reactor organizētais jaunu biznesa uzņēmumu radīšanas pasākums 19th Ignition Event. Tāpat uzņēmējiem būs iespēja piedalīties B2B sesijās ar investoriem un industrijas pārstāvjiem, tostarp tehnoloģiju skautiem.

Plašāka informācija un pieteikšanās pasākumam vietnē https://deeptechatelier.com. Dalība konferencē ir bez maksas. Darba valoda – angļu.

Konference notiks klātienē, kā arī tiks nodrošināta tās tiešraide internetā.

 

Visi pasākumi
19/05/2022 - 20/05/2022
Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/