Industrijas dienas NBS
25/05/2022 - 27/05/2022
08:30
Viesnīca Radisson Blue Latvia (Elizabetes iela 55, Rīga), Ādažu militārā bāze
12/05/2022
Autors: LETERA

Aizsardzības ministrija aicina LETERA biedrus piedalīties “Industrijas dienās NBS 2022”. Pasākums tiek rīkots ar mērķi rosināt diskusiju par aizsardzības nozarē aktuāliem jautājumiem, kā arī sniegt iespēju Latvijas uzņēmējiem un pētniecības iestādēm iepazīstināt Nacionālos bruņotos spēkus (NBS) un sabiedrotos ar Latvijā ražotajiem produktiem un pakalpojumiem.

Industrijas dienas notiks divas dienas. 25.maijā Radisson Blue Latvia viesnīcā norisināsies plenārsesijas par tādām aizsardzības nozares aktualitātēm kā drošības un aizsardzības industriju noturība un izaicinājumi klimata pārmaiņu un resursu pieejamības kontekstā. Paredzētas arī paralēlās sesijas par nozares aktualitātēm un licencēšanas iespējām, atbalsta mehānismiem un lielākajiem plānotajiem iepirkumiem aizsardzības nozarē. Savukārt, 27. maijā Ādažu militārajā bāzē tiks rīkotas militārās industrijas uzņēmumu produktu un pakalpojumu demonstrācijas, kuru laikā Latvijas uzņēmējiem un pētniecības iestādēm būs iespēja iepazīstināt NBS un sabiedrotos ar produktiem un pakalpojumiem, kas jau ir iekļauti NBS apgādes sistēmā vai ir ar šādu potenciālu.

“Industrijas dienu NBS 2022” detalizēta programma pieejama ŠEIT.

Reģistrācija dalībai gan plenārsesijās, gan produktu demonstrācijās līdz 18.maijam. Reģistrācijas anketa pieejama ŠEIT.

“Industriju dienas NBS” organizē Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju.

 

 

Visi pasākumi
25/05/2022 - 27/05/2022
08:30
Viesnīca Radisson Blue Latvia (Elizabetes iela 55, Rīga), Ādažu militārā bāze
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/