Forums 5G Techritory
18/10/2023 - 19/10/2023
09:00
Radisson Blu Latvia Conference&Spa Hotel, Elizabetes iela 55, Rīga / Tiešsaiste
15/09/2023
Autors: LETERA

Rīgā jau sesto reizi notiks Eiropas vadošais 5G ekosistēmas forums “5G Techritory”. Forums vienkopus pulcēs nozares līderus, politikas veidotājus un tehnoloģiju vizionārus no visas pasaules, kuri ieskicēs tehnoloģiju attīstības virzību, diskutējot par nākotnes tīkliem, tehnoloģijām, pakalpojumiem, inovatīviem uzņēmējdarbības modeļiem, politikām un citām aktuālām tēmām.

Šī gada foruma virstēma – 5G darbībā. Izvirzot šādu virstēmu, tiek uzsvērta iepriekšējos forumus izteiktās vīzijas un veikto prognožu piepildīšanās, 5G tehnoloģijām kļūstot par neaizvietojamu elementu mūsdienu digitālajā pasaulē. Katru dienu mēs redzam arvien plašāku gan publisko, gan privāto 5G tīklu izvēršanu. 5G arvien vairāk tiek izmantots visdažādākajās jomās. Foruma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar reālu 5G lietošanas pieredzi dažādās nozarēs, tostarp viedajā mobilitātē, rūpniecībā 4.0, aizsardzībā utt. Jūs uzzināsit par 5G ietekmi uz sabiedrību un industriju, kā arī iegūsit ieskatu par to, kas gaidāms nākotnē.

Foruma tēmas:

  • Metaversa tehniskā gatavība un pielietošana
  • 5G kiberdrošības aspekti
  • 6G pētniecība un attīstība
  • Atvērtā RAN tīkla izvietošana
  • 5G izmantošana aizsardzībā.

Valstis, kas piedāvā 5G infrastruktūru un inovācijas, kļūst pievilcīgas investīciju piesaistei un uzņēmējdarbības attīstības iespējām. Latvijas uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai starptautiskajā vidē šī gada forumā akcenti tiks likti uz futūriskām digitālo tehnoloģiju perspektīvām, apskatot tādas tēmas kā metaversa attīstību, Latvijas pienesumu mikročipu attīstībā un 6G potenciālu. Arī LETERA biedri tiek aicināti piedalīties “5G Techritory” un diskutēt par šīm nozarei svarīgajām tēmām.

Forums notiks hibrīda formātā gan klātienē, gan tiešsaistē. Dalība bez maksas, darba valoda ir angļu.

Vairāk par forumu, programma un reģistrācija www.5gtechritory.com. Iepriekšēja reģistrācija obligāta! 

“5G Techritory” piedalīsies un par labās prakses piemēriem 5G tehnoloģijas izmantošanā diskutēs “Frequentis”, “Nokia”, “Rohde & Schwarz” un citu uzņēmumu eksperti. Dalībnieku vidū būs arī Eiropas Komisijas iekšējā tirgus komisārs Tjerī Bretons (Thierry Breton), kā arī citi nozīmīgi viesi, piemēram, “Nokia” vadītājs Eiropā Ralfs Verners (Rolf Werner), OECD Digitālās ekonomikas politikas nodaļas vadītāja Odrija Plonka (Audrey Plonk), “Weaver Labs” vadītāja Marija Lema (Maria Lema) un Starptautiskās telekomunikāciju savienības Telekomunikāciju standartizācijas biroja direktors Seizo Onoe (Seizo Onoe).

Īpaši nozīmīga būs foruma ietvaros plānotā Ukrainas delegācijas vizīte, kuras mērķis ir attīstīt abu valstu sadarbības potenciālu, cenšoties veidot ciešas partnerattiecības starp valdībām, akadēmisko vidi, nevalstiskajām organizācijām, uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām un uzņēmumiem tādās jomās kā digitālā un savienojamības stratēģija, attīstība, akadēmiskās inovācijas un zaļās tehnoloģijas.

 

Visi pasākumi
18/10/2023 - 19/10/2023
09:00
Radisson Blu Latvia Conference&Spa Hotel, Elizabetes iela 55, Rīga / Tiešsaiste
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/