Fizikas Komandu Olimpiāde
11/12/2021
10:00
Tiešsaiste, edu.lu.lv vidē
13/11/2021
Autors: LETERA

Ja esi 8.–12. klases skolēns un tevi un tavus draugus interesē fizika, tad aicinām izmēģināt savus spēkus un piedalīties Fizikas Komandu Olimpiādē!

Olimpiādes mērķis ir popularizēt fiziku skolēnu vidū, attīstīt prasmes strādāt komandā, kā arī sagatavot skolēnus valsts un starptautiska līmeņa olimpiādēm fizikā, iepazīstinot ar idejām, tehnikām un uzdevumiem, kas var parādīties šādās olimpiādēs. Olimpiādes formāts šogad  atšķiras no iepriekšējiem gadiem – olimpiāde norisināsies divās kārtās:

  • 1. kārta notiks 11. decembrī no 10:00 līdz 13:00 tiešsaistē edu.lu.lv vidē
  • 2. kārta norisināsies februāra sākumā klātienē (ja to pieļaus epidemioloģiskā situācija).

! Pieteikšanās līdz 9. decembrim, aizpildot anketu. Anketu atradīsi ŠEIT.

Dalības nosacījumi:

  • Komanda sastāv no 2 – 5 cilvēkiem no viena klases burbuļa, tātad no vienas skolas un vienas klases. Komandas no dažādiem burbuļiem ir pieļaujamas, taču šādā gadījumā organizatori negarantē dalību otrajā kārtā klātienē.
  • Visiem komandas dalībnieki jābūt reģistrētiem edu.lu.lv vietnē. Ja kādreiz esi piedalījies fizikas, ķīmijas, bioloģijas vai citās novada olimpiādēs, tu visticamāk esi reģistrēts. Ja kādam komandas dalībniekam nav edu.lu.lv konta, to var iegūt pie savas skolas atbildīgā par olimpiādēm (pajautā savam fizikas skolotājam).
  • 3 darba dienu laikā pēc pieteikuma anketas iesniegšanas, bet ne vēlāk kā 12 stundas pirms 1. kārtas norises, katrs komandas dalībnieks tiks reģistrēts komandu olimpiādes edu.lu.lv kursā. Ja nedēļu pēc reģistrācijas vietnē edu.lu.lv neredzi kursu Fizikas Komandu Olimpiāde, tad raksti uz e-pastu fizikasko@gmail.com!
  • Citu nepieciešamo informāciju atradīsi edu.lu.lv Fizikas Komandu Olimpiādes kursā un nolikumā.

Olimpiādes pirmās kārtas norises kārtību, nolikumu un vairāk informāciju atradīsi – https://fko.lv

! Uz 2. kārtu no katras klašu grupas tiks uzaicinātas 6 komandas, kas 1. kārtā uzrādījušas labākos rezultātus.

Ja tev ir kādas neskaidrības par olimpiādes norisi, raksti uz e-pastu fizikasko@gmail.com.

Olimipādi organizē skolēnu un absolventu komanda no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas. Visiem dalībniekiem būs iespēja noklausīties organizatoru sagatavotu populārzinātnisku fizikas lekciju.

Projekts Nr.3.2.1.1/16/A/006 “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris”

Visi pasākumi
11/12/2021
10:00
Tiešsaiste, edu.lu.lv vidē
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/