Eksporta forums “Born Global 2022”
20/04/2022
10:00
Viesnīca “Grand Poet Hotel”, Raiņa Bulvāris 5/6, Rīga
07/04/2022
Autors: LETERA

Aicinām LETERA biedrus, kuriem ir aktuāli inovāciju, biznesa vides un infrastruktūras, cilvēkkapitāla un finansējuma piesaistes jautājumi, piedalīties Eksporta Forumā “Born Global 2022”. Foruma mērķis ir palīdzēt Latvijas eksportējošajiem uzņēmumiem stāties pretī pašreizējās ģeopolitiskās situācijas radītajiem izaicinājumiem.

Eksporta forumā tiks meklētas atbildes uz šī brīža aktuālākajiem jautājumiem: kā uzņēmumiem šobrīd pārorientēt eksporta tirgus, kā nodrošināt alternatīvas izejvielu piegādes, kā risināt loģistikas izaicinājumus un veidot Latvijā konkurētspējīgu uzņēmējdarbības vidi sadarbībā ar valsts un pašvaldību institūcijām. Forumā tiks savesti kopā Latvijas eksportējošie uzņēmumi un dažādu nozaru vadošie valsts iestāžu un organizāciju eksperti, lai kopīgi analizētu lielākos izaicinājumus, veidotu ciešāku sadarbību un meklētu jaunas pieejas turpmākās eksporta attīstības šķēršļu pārvarēšanai.

Foruma programma tiek veidota diskusiju veidā piecos galvenajos virzienos: biznesa vide eksportspējai, cilvēkkapitāls, finanšu pieejamība uzņēmumiem un inovācijas. Diskusijās piedalīsies Latvijas vadošie eksportētāji, tostarp LETERA biedri “SAF Tehnika”, “LightSpace Labs”, “LMT”, un pārstāvji no LIAA, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Bankas un ALTUM.

Eksporta forums “Born Global 2022” notiks klātienē, viesnīcā “Grand Poet Hotel”. Pasākuma tiešraidei varēs sekot līdzi arī attālināti TVNET prortālā un Facebook.

Foruma programma un reģistrācija dalībai klātienē www.bornglobalhack.eu/forum

Dalība forumā ir bez maksas.

Forumu organizē LIAA sadarbībā ar Latvijas Eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” un inovāciju vadības uzņēmumu “Helve”.

Visi pasākumi
20/04/2022
10:00
Viesnīca “Grand Poet Hotel”, Raiņa Bulvāris 5/6, Rīga
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/