Deep Tech Atelier – Scientific Excellence Into Market Success
03/04/2020 - 04/04/2020
Hanzas iela 16A, Rīga (Hanzas Perons)
25/02/2020
Autors: LETERA

PASĀKUMS ATCELTS!

Rīgā jau trešo reizi norisināsies starptautiskā tehnoloģiju konference Deep Tech Atelier – Scientific Excellence Into Market Success, kas apvienos ambiciozus topošos jaunuzņēmējus, zinātnisko inovāciju radītājus, investorus un tehnoloģiju interesentus. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta medicīnas un kosmosa tehnoloģijām. Konferencē uzstāsies Eiropas Kosmosa Aģentūras, kosmosa nozares akseleratoru un investoru pārstāvji, kā arī piedalīsies lielie industrijas uzņēmumi Airbus, OHB, TAS.

Divu dienu laikā konference piedāvā satikt pasaules mēroga ekspertus, iepazīt jaunus sadarbības modeļus, noskaidrot Deep Tech jaunuzņēmumu konkursa uzvarētājus, iegūt vai papildināt zināšanas un prasmes uzņēmējdarbības attīstīšanai un zinātnes komercializēšanai.

Konferences ietvaros norisināsies arī 15. komercializācijas reaktora zinātnisko tehnoloģiju jaunuzņēmumu veidošanas pasākums Ignition Event, kurā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem būs lieliska iespēja izveidot savu jaunuzņēmumu kopā ar iepriekš izvēlētu tehnoloģiju autoriem.

Uzzini vairāk par konferenci šeit: https://deeptechatelier.liaa.gov.lv/

Reģistrējies un apmeklē konferenci bez maksas: https://deeptechatelier.liaa.gov.lv/register/

Darba valoda: angļu.

Deep Tech Atelier rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra – LIAA, Magnetic Latvia sadarbībā ar Commercialization Reactor.

Visi pasākumi
03/04/2020 - 04/04/2020
Hanzas iela 16A, Rīga (Hanzas Perons)
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/