Act In Space hakatons
13/11/2020 - 14/11/2020
18:00
28/10/2020
Autors: LETERA

Atklāj kosmosā balstītu tehnoloģiju potenciālu un izaicini sevī mītošo uzņēmēju, piedaloties Act In Space hakatonā!

Act In Space ir 24h hakatons, kuru ir izveidojušas CNES (Francijas Valsts kosmosa aģentūra) un ESA (Eiropas Kosmosa aģentūra). Tas notiek visā pasaulē reizi 2 gados. Pasākums norisinās 2 posmos: katra haktona dalībvalsts organizē vietēja mēroga pasākumus, kura uzvarētāji iegūst iespēju prezentēt savu izstrādāto prototipu Act In Space pasaules finālā.

Act In Space 2020 fināls notiks Tulūzā, kur 43 valstu pārstāvji, tajā skaitā Latvijas komanda, cīnīsies par galveno balvu – lidojumu bezsvara stāvoklī ar Airbus A310 Zero G.

Act In Space Latvijas posms notiks 2020.gada 13.-14.novembrī. Pieteikšanās hakatonam – https://actinspace.org/

Pirmajā posmā komandas strādās pie izaicinājumiem, ko izvirzījuši globālā Act in Space organizatori. Kosmosa jomā balstīti izaicinājumi aptver plašu nozaru spektru: veselības aprūpi, aviāciju, mākslīgo intelektu, telekomunikācijas, loģistiku u.c. Ar definētajiem izaicinājumiem varat iepazīties – https://actinspace.org/. Mērķis – radīt prototipu. Dalībnieki strādās komandās līdz 5 cilvēkiem. Komandas atbalstīs mentori, kas ir dažādu nozaru eksperti.

Galvenā hakatona auditorija ir studenti, taču tajā var piedalīties ikviens interesents – veselības aprūpes speciālisti, programmētāji, mārketinga eksperti un citi. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Tevi apmācīs un konsultēs vislabākie tehnoloģiju un biznesa eksperti.

Pirms hakatona 29.oktobrī norisināsies Intro vebinārs.

Vairāk informācijas par Act In Space Latvijas posmu pasākuma Facebook lapā.

Šogad hakatonu rīko Latvijas Kosmosa Industrijas asociācija kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Izglītības un Zinātnes ministriju, kā arī Rīgas Tehnisko Universitāti.

Visi pasākumi
13/11/2020 - 14/11/2020
18:00
Dalīties:
Citi pasākumi
Aizvērt
/