Nozares uzņēmumi aktīvi piedalās LETERA apmācību projektā
20/11/2019
Autors: LETERA

Uzņēmumi turpina aktīvi izmantot iespēju pilnveidot savu darbinieku zināšanas un prasmes ERAF projekta “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” (projekta Nr. 1.2.2.1/16/A/011) ietvaros. Līdz oktobra beigām apmācībās jau ir piedalījušies 909 darbinieki no 35 uzņēmumiem.

Pieprasītākie apmācību kursi ir datorzinību jomā – dažādu veidu ITIL kursi, ISTQB apmācības, Datu analīze ar Power BI, kā arī ražošanas inženierzinību un vadības jomā – LEAN apmācības, IPC standartu un EMC apmācību kursi.

Par ieguvumiem no apmācībām savā pieredzē dalās Schneider Electric Group uzņēmuma SIA “Lexel Fabrika” maiņas vadītājs Dairis Lavrinovics.

Apmācības pozitīvi novērtē un stāsta Hansamatrix grupas strauji augošā augsto tehnoloģiju uzņēmuma SIA “HansaMatrix Innovation” darbinieks Roberts Gotlaufs.

Projekta īstenošana turpināsies līdz 2022.gada 31.decembrim. Lai uzzinātu vairāk par apmācību iespējām, lūdzam sazināties ar LETERA projekta vadītāju Guntu Birzi, tel.: 67288360, e-pasts: apmacibas@letera.lv.

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/