Norisinājies LETERA organizētais seminārs “Inovatīva pieeja ražošanas produktivitātes celšanai virtuālajā realitātē”
31/08/2017
Autors: LETERA

Projekta  “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” (Nr. 1.2.2.1/16/A/011) ietvaros 24.augustā LETERA organizēja iepazīšanās semināru ar apmācību programmu “Inovatīva pieeja ražošanas produktivitātes celšanai virtuālajā realitātē”.

Lai radītu nozares uzņēmumiem lielāku priekšstatu par šo apmācību programmu, seminārā tika pieaicināts šī apmācību virziena vadošais apmācību uzņēmums Latvijā SIA “Training Lab”.

Šajā apmācību programmā iegūtās zināšanas elektronikas nozares uzņēmumiem ir ļoti saistošas tieši šobrīd, kad ne tikai Latvijas, bet arī pasaules mērogā tiek radītas jaunas inovācijas. Apmācībās iegūtās prasmes var būt ļoti nozīmīgs instruments, lai radītās inovācijas uzņēmums spētu pēc iespējas sekmīgāk virzīt eksporta tirgos. Apgūstot, apskatot savu produktu/pakalpojumu no virtuālās realitātes puses, uzņēmums spēj to tehniski precīzi pozicionēt tirgū. Apmācības ir paredzētas gan ražošanas vadītājiem un tehniskajiem speciālistiem, gan arī darbiniekiem, kuri elektronikas uzņēmumos ir rada jaunas idejas un strādā pie vēl nebijušām un unikālām precēm/pakalpojumiem.

Ja jūs vēlaties saņemt vairāk informāciju par apmācību iespējām un atbalsta saņemšanu, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Daci Uškeneku, tel.: 67288360, e-pasts: apmacibas@letera.lv

3 FOTO

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/