LETERA kopā ar biedriem piedalījās productronica 2023
22/11/2023
Autors: LETERA

No 14.-17.novembrim Minhenē notika viena no lielākajām elektronikas izstrādes un ražošanas izstādēm productronica 2023. Izstāde aptvēra visu elektronikas nozares vērtību ķēdi, sākot no pusvadītāju un akumulatoru ražošanas līdz tīrās telpas tehnoloģijām un produkcijas loģistikai. Productronica ir vissvarīgākā platforma inovācijām un pasaules mēroga pirmizrādēm, kurā tiek demonstrētas jaunākās ražošanas tehnoloģijas, programmatūra un pakalpojumi. Kā jau iepriekšējos gados ierasts, arī šogad paralēli ar productronica norisinājās mikroelektronikas izstāde SEMICON Europa, tādejādi paplašinot dalībnieku loku visā elektronikas vērtību ķēdē.

Productronica dalībnieku stendu kopplatība sasniedza 90`000 m2. Ar stendiem izstādē piedalījās gandrīz 1`400 dalībnieki no 45 dažādām valstīm un to šogad apmeklēja 42`000 apmeklētāji, pārstāvot 94 valstis no visiem kontinentiem. Izstādes ietvaros tika organizēta arī plaša semināru programma, kas pulcēja pasaules vadošos elektronikas un ar to saistīto nozaru ekspertus.  

Pēc LETERA iniciatīvas pirmo reizi tik liela mēroga nozares izstādē Latvija bija pārstāvēta ar nacionālo stendu. Kopā ar LETERA stendā piedalījās arī asociācijas biedri SIA “Kompānija NA”, SIA “Silmor”, SIA “SMD Baltic”, SIA “Volburg” un SIA “EHT Fabrik”, kā arī SIA “Adventum Tech”.

4 dienas tika pavadītas intensīvās biznesa tikšanās, apspriežot nozares aktualitātes un problēmas, kā arī iepazīstinot ārvalstu uzņēmumus, biznesa organizāciju pārstāvjus un citus interesentus ar Latvijas elektronikas nozari. LETERA ieguva daudz jaunus kontaktus, kas var rezultēties sadarbībā izglītības, mikroelektronikas un pētniecības & attīstības jomā. Arī atsauksmes no stendā pārstāvētajiem uzņēmumiem par izstādi un iegūtajiem kontaktiem no potenciālajiem sadarbības partneriem bija ļoti pozitīvas.

Uz tikšanos Minhenē arī nākamgad, pasaulē lielākajā elektronikas nozares izstādē electronica 2024, kurā ceram piedalīties jau ar speciālu Latvijas dizaina stendu. Rezervējiet 12.-15.novembri!

Paldies LIAA par atbalstu un sadarbību! 

5 FOTO
Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/