LETERA īstenotajās apmācībās piedalās arvien lielāks uzņēmumu darbinieku skaits
02/07/2019
Autors: LETERA

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas (LETERA) realizētā projekta “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” (Nr. 1.2.2.1/16/A/011) ietvaros 2019.gada 2.ceturksnī apmācībās ir piedalījušies 139 nozares uzņēmumu darbinieki, kas ir gandrīz 6 reizes vairāk nekā 2019.gada 1.cetursnī. Pavisam kopā no projekta sākuma savu kvalifikāciju ir paaugstinājuši  704 darbinieki no 27 uzņēmumiem.

Uzņēmumu pieprasītākās apmācību programmas  ir Datorzinātņu, Ražošanas inženierzinību un vadības jomā, kā arī Inženierzinātņu un tehnoloģijas jomā. Apmācību nodrošināšanai tiek piesaistīti mācību spēki gan no Latvijas, gan arī ārvalstīm, kā, piemēram, PIEK International Education Centre (Nīderlande), Tallinn Polytechnic School (Igaunija) un Blade Care GmbH (Vācija).

Projekta mērķis ir pilnveidot elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmes, sekmējot tehnoloģisko inovāciju ieviešanu un darbaspēka produktivitātes paaugstināšanu.

Projekta īstenošana turpināsies līdz 2022.gada 31.decembrim.

Lai uzzinātu vairāk par apmācību iespējām, lūdzam sazināties ar LETERA projekta vadītāju Guntu Birzi, tel.: 67288360, e-pasts: apmacibas@letera.lv.

LETERA aicina izmantot iespēju papildināt uzņēmuma darbinieku prasmes un zināšanas, saņemot ERAF atbalstu līdz pat 70%!

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/