LETERA biedri pieredzes apmaiņas vizītē iepazīstas ar AS “SAF Tehnika”
29/09/2023
Autors: LETERA

28. septembrī LETERA biedri pieredzes apmaiņas vizītē iepazinās ar AS “SAF Tehnika”.

Iespēja iepazīties ar vienu no lielākajiem un straujāk augošajiem elektronikas nozares uzņēmumiem Latvijā raisīja lielu interesi LETERA biedru vidū. Pasākumā piedalījās 27 dalībnieki no 16 dažādiem uzņēmumiem, kā arī izglītības un pētniecības iestādēm.

Vizītes dalībniekus SAF Tehnika iepazīstināja ar uzņēmumu un ražotajiem produktiem, kā arī dalījās ar savu pieredzi mārketingā un interneta pārdošanā. Līdz ar Aranet produktu sērijas izstrādi SAF Tehnika uzsāka sensoru tirdzniecību B2C segmentā, kur iepriekš uzņēmums nebijā darbojies. Prezentācijā “Par ziloni, e-komerciju un Aranet” SAF Tehnika izstāstīja savus B2C un B2B tirdzniecības pieredzes stāstus – izmantotajiem tirdzniecības kanāliem, sava interneta veikala priekšrocībām un trūkumiem, sadarbību ar zinātniekiem produktu popularizēšanā, kā arī iezīmēja pozitīvos un negatīvos aspektus darbā ar e-komercijas platformu Amazon. SAF Tehnika ļāva arī ielūkoties savos nākotnes plānos Aranet e-komercijas attīstībai un dalījās ar savām atziņām par tirdzniecību internetā.

SAF Tehnika gūtās mācības par interneta tirdzniecību:

  • Nepaļauties tikai uz citu padomiem
  • Var uzlabot tikai to, ko var izmērīt
  • Ir vērts rādīt savu preci internetā, pat ja to nepārdod internetā
  • e-komereciju nevar apgūt vienā piegājienā.

Pēc aizraujošās prezentācijas un jautājumu/atbilžu sesijas LETERA biedriem bija unikāla iespēja doties ražotnes apskatē, iepazīstoties ar darba organizāciju, sākot no iespiedplašu ražošanas līdz pat produktu komplektācijai un to testēšanai. Tāpat vizītes dalībniekiem bija iespēja uzzināt sevis interesējošos jautājumus neformālās sarunās ar SAF Tehnika vadošajiem darbiniekiem un arī apspriest nozares aktualitātes savstarpējās diskusijās.

Liels paldies SAF Tehnika par silto uzņemšanu un interesantajiem stāstiem!

Uz tikšanos nākamajās pieredzes apmaiņas vizītēs jau citos uzņēmumos! 

SAF Tehnika ražo digitālu mikroviļņu radio aparatūru balss un datu pārraidei, mikroviļņu spektra analizatorus un signāla ģeneratorus, kā arī bezvadu sensoru tīkla risinājumus apkārtējās vides uzraudzībai. SAF Tehnika apgrozījums pārsniedz 29 milj. EUR un vairāk kā 98% produkcijas tiek realizēta eksporta tirgos. Vairāk – www.saftehnika.com un www.aranet.com.

9 FOTO
Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/