LETERA atbalsta 6. Starptautiskā konkursa-praktikuma Radioelektronikā norisi
12/02/2019
Autors: Baiba Laua, Ventspils Jaunrades nams

8.februārī Ventspils Jaunrades nams sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru un LETERA rīkoja 6. Starptautisko skolēnu konkursu-praktikumu Radioelektronikā.

Dalībnieki no visas Latvijas pulcējās Ventspils Jaunrades namā, lai piedalītos jau 6. Starptautiskajā skolēnu konkursā-praktikumā Radioelektronikā. Rīts sākās ar komandu sagatavošanos un iekārtošanos darba vietās. Pēc atklāšanas uzrunas un tehniskās informācijas saņemšanas dalībnieki varēja ķerties klāt uzdevumu izpildei. Pēc konkursa dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Ventspils Jaunrades nama planetāriju, piedalīties automodelisma sacensībās un doties ekskursijā uz AS “HansaMatrix” rūpnīcu, kā arī vērot SIA “YEInternational” elektronikas paraugdemonstrējumus. Šajā laikā žūrijas komisija spraigi strādāja, lai novērtētu dalībnieku padarīto. Pēcpusdienā norisinājās apbalvošanas ceremonija, kurā piedalījās Ventspils pilsētas domes pārstāvji un konkursa atbalstītāji.

Konkursa rezultāti:

Jaunākā grupa:

  1. BJC “Rīgas skolēnu pils”
  2. TJN “Annas 2”
  3. Jelgavas 5.vidusskola

Vecākā grupa:

  1. TJN “Annas 2”
  2. Liepājas BJC
  3. BJC “Rīgas skolēnu pils”

Komandu kopvērtējums:

  1. TJN “Annas 2”
  2. BJC “Rīgas skolēnu pils”
  3. Jelgavas 5.vidusskola

Žūrijas komisija: Dainis Ābelnieks, Jānis Trokšs, Jānis Luksis, Jēkabs Stikāns.

Konkursa atbalstītāji:
LETERA, AS “HansaMatrix”, SIA “Ormix electronics”, SIA “YEInternational”, Ventspils Tehnikums, Ventspils augstskola, SIA “Volts1”, SIA “BucherMunicipal”, SIA “TestDevLab”, Žurnāls “Ilustrētā Junioriem”, VISC, Ventspils pilsētas dome, Ventspils Jaunrades nams.

6 FOTO
Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/