LETERA apmācību projekta aktualitātes
09/03/2020
Autors: LETERA

LETERA apmācību projekta “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” ietvaros līdz 2020.gada martam ir noorganizēti 133 apmācību kursi, kuros savas prasmes ir pilnveidojuši jau 1104 darbinieki no 39 uzņēmumiem.

Pieprasītākās apmācību specializācijas jomas, kurās uzņēmumi izvēlas pilnveidot darbinieku prasmes ir Datorzinības un Ražošanas inženierzinības un vadība.  Pašlaik Datorzinību jomā vislielākā interese ir par apmācību kursiem ITIL Pamatkurss, Microsoft Office Excel lietpratējiem, Windows 10 atbalsts un problēmu novēršana, Datu analīze ar Power BI un ISTQB Certified Tester Foundation Level, bet Ražošanas inženierzinību un vadības jomā – par LEAN apmācībām, ražošanas produktivitātes celšanas un IPC standartu apmācībām.

Kā jaunumu piedāvāto apmācību kursu klāstā var minēt zviedru valodas apmācības un muitas speciālistu apmācības. Tuvākajā laikā tiek plānots organizēt kvalitātes vadības sistēmas apmācības, projektu vadības un norvēģu valodas apmācības.

LETERA aicina izmantot iespēju papildināt uzņēmuma darbinieku prasmes un zināšanas, saņemot ERAF atbalstu līdz pat 70%!

Lai uzzinātu vairāk par apmācību iespējām, lūdzam sazināties ar LETERA projekta vadītāju Guntu Birzi, tel.: 67288360, e-pasts: apmacibas@letera.lv

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/