Jaunumi un tendences uzņēmumu darbinieku apmācību projektā
27/03/2018
Autors: LETERA

LETERA biedri un  nozares uzņēmumi apmācību projekta “Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” (Nr. 1.2.2.1/16/A/011) ietvaros aktīvi turpina pilnveidot savu darbinieku prasmes.

Kopš projekta uzsākšanas (2016. gada jūnija) kopā apmācīti 396 darbinieki no 19 nozares uzņēmumiem.

2018. gada 1. ceturksnī apmācībās piedalījās 93 darbinieki, izvēloties apmācības tādās jomās kā Ražošanas inženierzinības un vadība, Datorzinātnes un Inženierzinātnes un tehnoloģijas.

2018. gada 1. ceturksnī ir veikti iepirkumi apmācību kursiem par tēmām:

  • Skriptu valodu pamatprincipi un to pielietošana programmnodrošinājuma izstrādes automatizācijai;
  • Elektronikas, elektrotehnikas un saistīto nozaru uzņēmumu darbinieku profesionālo zināšanu pilnveide;
  • Siltumapgādes tehnoloģijas;
  • IPC standarti.

Tāpat tiek turpināta sadarbība ar CEI-Europe AB (Zviedrija) par Radio un elektronikas inženieru apmācībām (apmācību kursi tika iepirkti 2017.gada nogalē). CEI-Europe AB ir viena no vadošajām kompānijām, kas specializējas tieši uz inženieru apmācībām.

Projekta īstenošana turpināsies līdz 2018. gada beigām un nozares uzņēmumiem vēl ir iespēja piedalīties apmācību projektā.

Atgādinām, ka pieļaujamā ESF atbalsta finansējuma intensitāte var būt pat līdz 70%.

Vairāk uzzināt par apmācību iespējām un atbalsta saņemšanu, Jūs varat sazinoties ar projektu vadītāju Daci Uškeneku, tel.: 67288360, e-pasts: apmacibas@letera.lv

Apmācību projekts „Elektronikas, optikas, elektrotehnikas un telekomunikācijas uzņēmumu darbinieku prasmju pilnveidošana” Nr.1.2.2.1/16/A/011.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/