“Ekselences balvas” laureāts fizikā – Kārlis Daģis no Jelgavas Valsts ģimnāzijas
03/11/2022
Autors: LETERA

1. novembrī svinīgā ceremonijā “Ekselences balvas” un stipendijas 1400 eiro apmērā saņēmuši valstī profesionālākie fizikas, ķīmijas, bioloģijas, matemātikas un vācu valodas skolotāji, kuru sniegumu divās atlases kārtās novērtēja skolēni, vecāki, kolēģi, kā arī izglītības eksperti un uzņēmēji. “Ekselences balva” ir izglītības ekspertu un uzņēmēju kopīgi radīta iniciatīva, lai pateiktu paldies un izceltu tos skolotājus, kuru sniegums kalpo par mērauklu izcilam pedagoga darbam 21. gadsimtā.

Par labāko fizikas skolotāju šogad atzīts Kārlis Daģis no Jelgavas Valsts ģimnāzijas. Kā ierasts LETERA apbalvoja ar naudas prēmiju gan uzvarētāju, gan pasniedza “Iedvesmas balvas” pārējiem fizikas skolotājiem, kas piedalījās finālā – Sandim Kalējam (Jauno Līderu vidusskola), Larisai Koroševskai (Daugavpils Zinātņu vidusskola) un Sintijai Rūzei (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola).

Kā norādīja LETERA prezidents Normunds Bergs: “”Ekselences balva” ir atzinība un pateicība izcilākajiem skolotājiem! Šī balva ir viena no mūsu iniciatīvām, lai palīdzētu skolēnus virzīt uz obligāto eksāmenu. Bez motivētiem pedagogiem un saistoša mācīšanas veida pie zināšanām netikt.”

Pasākumu “Ekselences balvu” jau desmito gadu organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar LU Fondu, Valsts izglītības satura centru, Izglītības un zinātnes ministriju. Šogad rīkotājiem pievienojusies arī LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte.

14 FOTO

“Ekselences balvas” fināla kārta Rīgas Teikas vidusskolā un apbalvošanas ceremonija Latvijas Universitātē 2022. gada 1. novembrī. Foto: Aija Melbārde

Skolotāju Ekselences balvas pasniegšanas video tiešraides ieraksts skatāms: https://youtu.be/2J_KODfWVAg

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/