“Ekselences balva” fizikā – Jānim Bukinam no Siguldas Valsts ģimnāzijas!
26/02/2019
Autors: LETERA

LETERA pasniedz balvas inovatīviem un izciliem fizikas skolotājiem!

19. februārī jau astoto reizi tika pasniegta “Ekselences balva”, kas ir izveidota pēc uzņēmēju iniciatīvas, un to piešķir, lai izceltu un novērtētu izcilus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus. Šogad balvas fināls norisinājās Rīgas Teikas vidusskolā, apbalvošanas ceremonija – Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā. Kopumā Ekselences balvai tikai pieteikti vairāk kā 300 pretendenti.

“Ekselences balvas” laureāti:
FizikāJānis Bukins (Siguldas Valsts ģimnāzija),
BioloģijāSintija Valucka (Zemgales vidusskola),
ĶīmijāLinda Kovaļevska (Mārupes vidusskola),
MatemātikāSanita Balanda (Rīgas Hanzas vidusskola),
EkonomikāLīga Lagzdkalne (Mārupes vidusskola).

LETERA arī šogad pasniedza naudas balvu labākajam fizikas skolotājam.
Pateicoties asociācijas biedriem Erica Synths, Lexel Fabrika un Ubiquiti Networks (Latvia), šogad pirmo reizi tika pasniegta “Iedvesmas balva” arī tiem fizikas skolotājiem, kas piedalījās pasākuma finālā:
Daigai Krieviņai no Mārupes pamatskolas, Madarai Miltovičai no Ikšķiles vidusskolas, Dzidrai Šternai no Krotes Kronvalda Ata pamatskolas un Raivim Paulam no Ādažu vidusskolas.

Apbalvošanas ceremonijā balvas ieguvējs fizikā Jānis Bukins visu laureātu vārdā novērtēja iespēju mācīties citam no cita, sakot, ka pievienotā vērtība “Ekselences balvai” ir kolēģu vadītās stundas un diskusijas par izmantotajām metodēm, kas ir neatsverama pieredze, ko pēc tam īstenot savā praksē.

LETERA prezidents Normunds Bergs savā uzrunā akcentēja, ka no uzvarētājiem sagaidām spēju iedvesmot arī savus kolēģus tiekties uz izcilību, jo tikai, mācoties cits no cita, mēs kļūstam spēcīgāki.

Pasākumu „Ekselences balva” organizēja LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, ziedojumus administrēja LU fonds.

 

9 FOTO

“Ekselences balvas 2018” fināla kārta Rīgas Teikas vidusskolā un apbalvošanas ceremonija Latvijas Universitātē 2019. gada 19. februārī. Foto: Dagne Puncule

Pasākums atbalstīts projekta Nr.3.2.1.1/16/A006 „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” ietvaros.

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/