Silmor uzsāk sejas aizsargvairogu masveida ražošanu
08/04/2020
Autors: LETERA

Laikā, kad daudzi uzņēmumi strauji pārorientējas un pievēršas jaunu, inovatīvu produktu radīšanai, kas palīdzētu pielāgoties Covid-19 krīzei, SIA “Silmor” ir uzsācis sejas aizsargvairogu masveida ražošanu.

Ja kādreiz sejas aizsargvairogus pamatā izmantoja zobārstniecībā, mežistrādē un metināšanas darbos, tad patlaban tie ir kļuvuši par vienu pieprasītākajiem produktiem teju katrā nozarē, kuras darbinieki nevar strādāt attālināti vai fiziski distancējoties. Visneaizsargātākie Covid-19 krīzes laikā ir veselības aprūpē, drošības institūcijās, loģistikā, tirdzniecībā un ražošanā strādājošie, jo ik dienu atrodas frontes līnijas pirmajās rindās. Sejas vairogi ir ieguvuši jaunu aktualitāti, jo minēto jomu pārstāvjiem palīdz preventīvi mazināt risku inficēties. Šis produkts samazina iespēju smalkajiem gaisa pilieniem iekļūt acīs un elpceļos. Nav pierādīts, ka vairogs var 100% pasargāt no vīrusa, tādēļ lietotājam ir jāturpina ievērot papildu piesardzības pasākumi.

SIA “Silmor” spēj saražot 1000 vairogu astoņu stundu maiņā. Pieprasījumam turpinot augt, Silmor ir gatavi veidot papildu maiņu, kā arī uzstādīt jaunu iekārtu, kas jaudu palīdzēs divkāršot. Silmor kā ražojošs uzņēmums ātri saprata, ka šādi aizsarglīdzekļi ir nepieciešami arī pašu darbiniekiem, tādējādi rādot pozitīvu piemēru citiem nozares uzņēmumiem, bez kuriem Latvijas ekonomikas turpināšanās nebūtu iedomājama.

“Jebkurš uzņēmums, kura darbiniekiem jābūt uz vietas ražotnēs, ir pakļauts lieliem riskiem. Šie cilvēki dara lielas lietas, lai ekonomika neapstātos. Ja kaut viens ražošanas darbinieks saslimtu ar Covid-19 un mums nebūtu rezerves maiņas vai plāna “B”, tas nozīmētu uzņēmuma apstādināšanu uz 14 dienām. Tāda rīcība negatīvi ietekmētu sadarbības partnerus, piegāžu ķēdi, klientus, patērētājus, kā arī paša uzņēmuma spēju izdzīvot un nodrošināt savus cilvēkus ar ienākumiem,” norāda Silmor izpilddirektors Jānis Siliņš.

Sejas aizsargvairogu ražošanā tiek izmantoti sertificēti materiāli. Divdaļīgie vairogi veidoti ergonomiski – tie ir viegli saliekami, ērti ilgām darba stundām, pielāgojami jebkurai galvas formai un piemēroti brīvām kustībām. Vairogi derēs arī cilvēkiem, kuri nēsā brilles. Tos var tīrīt ar dezinfekcijas līdzekļiem. Uz produkta ir iespēja izvietot identifikācijas lauku, lai darbinieki vairogus savstarpēji nesamainītu. Vairāk par sejas vairogu lietošanu un tehniskā specifikācija – www.silmor.lv 

Krīzes vajadzībām “Silmor” piedāvā arī moduļveida aizsargstiklus, kurus var pielāgot virsmas garumam, un informatīvas zīmes (ar uzrakstu par 2 m distances ievērošanu, roku dezinfekciju vai sveicināšanos nerokojoties).

Saziņai un pasūtījumiem:

info@complete4.eu
Projektu vadītāja, Ieva Švūkste +371 26380035

4 FOTO

 

Visi jaunumi
SILMOR

SILMOR – partneris industriālajā marķēšanā! Ražojam – alumīnija (Metālfoto), nerūsējošā tērauda plāksnītes, vadības klaviatūras, priekšpaneļu uzlīmes, tehniskās uzlīmes, 3D logoprintus. Piedāvājam lāzergravēšanas un sietspiedes pakalpojumus.

Kontakti

Adrese: Brīvības gatve 323, Rīga, LV-1006
Tālrunis: +371 29129238
E-pasts: info@silmor.eu
Mājas lapa: www.silmor.eu

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/