SIA “UAV Factory” pārdots “AE Industrial Partners”
01/02/2021
Autors: LETERA

Bezpilota lidaparātu ražotājs SIA “UAV Factory” ir pārdots privātam ASV investīciju fondam “AE Industrial Partners”. “AE Industrial Partners” specializējas kosmosa, aizsardzības un valdības pakalpojumu, enerģijas ražošanas un specializētajos rūpniecības tirgos.

SIA “UAV Factory” dibināta 2009.gadā. Kopš dibināšanas uzņēmums ir strauji attīstījies. 2019.gadā tā apgrozījums pārsniedza 10 milj. EUR un uzņēmums nodarbināja 95 darbiniekus. Pašlaik Latvijas uzņēmums ir pasaules līderis taktisko bezpilota lidaparātu (UAV), izlūkošanas un uzraudzības (ISR) tehnoloģiju izgatavošanā. Tam ir unikāla vertikālās integrācijas stratēģija, saskaņā ar kuru tiek projektēti un ražoti lidaparātu korpusi un dzinēji. Uzņēmumam ir divas rūpnīcas, kas atrodas Rīgā un Bendā, Oregonā (ASV). Līdz šim ir saražoti vairāk nekā 300 lidaparāti, kas ir piegādāti aizsardzības, izlūkošanas nozaru pārstāvjiem un komerciālajiem klientiem vairāk nekā 55 valstīs.

SIA “UAV Factory” līdzdibinātājs Konstantīns Popiks, kas turpinās vadīt uzņēmumu, atzīst, ka bezpilota lidaparātu tirgus aug eksponenciāli, tādēļ “AE Industrial Partners” finansiālais un operacionālais atbalsts paplašinās tehnoloģiju pieejamību un paātrinās SIA “UAV Factory” izaugsmi, kā arī ļaus iekarot lielāku tirgus daļu.

Par darījumu ar “AE Industrial Partners” vairāk lasiet – uavfactory.com.

Visi jaunumi
Edge Autonomy Riga

Bezpilotu lidaparātu projektēšana un ražošana

Kontakti

Adrese: “Jaunbrīdagi-1”, Mārupes nov., LV-2167
Kontaktpersona: Jānis Vilmanis
E-pasts: jvilmanis@uavfactory.com
Mājas lapa: https://edgeautonomy.io/

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/