SAF Tehnika prezentē jaunāko lietu interneta (IoT) produktu līniju Aranet
24/01/2018
Autors: LETERA

Aranet piedāvā bezvadu industriālos lietu interneta (IoT) vides monitoringa risinājumus dažādu jomu uzņēmumiem. Produktu klāstā ietilpst divi risinājumi – Aranet MINI lokālai vides uzraudzībai, un Aranet PRO, kas paredzēts vides uzraudzībai plašā teritorijā.

Aranet sastāv no bāzes stacijas un bezvadu sensoriem. Sensori mēra temperatūru, relatīvo gaisa mitrumu un CO2 līmeņus. Sensori veidoti izturīgi un paredzēti izvietošanai kā iekštelpās, tā dabā. Sensoriem ir īpaši zems enerģijas patēriņš, kas ļauj tiem darboties līdz pat 10 gadiem bez bateriju nomaiņas. Lietotājs var pievienot līdz pat 100 sensoriem vismaz 3 km tiešās redzamības attālumā no bāzes stacijas.

Aranet PRO komplektācijā ietilpst arī bezmaksas programmatūra. Tā ir viegli lietojama un ļauj analizēt un salīdzināt saņemtos datus izmantojot datoru, planšetdatoru vai viedtālruni.
Aranet piedāvā vides uzraudzības risinājumus tādām nozarēm kā pārtikas ražošana, lielveikali, noliktavas un loģistikas uzņēmumi, muzeji un izstāžu galerijas, viesnīcas un restorāni, lauksaimniecības uzņēmumi, datu centri u.tml.

Apmeklējiet www.aranet.com, vai arī sazinieties ar mums, rakstot uz info@aranet.com, lai uzzinātu vairāk par SAF Tehnika jaunāko inovāciju.

Visi jaunumi
SAF Tehnika

Telekomunikāciju un datu pārraides iekārtu izstrādāšana, ražošana un tirdzniecība.

Kontakti

Adrese: Ganību dambis 24a, Rīga, LV-1005
Kontaktpersona: Zane Jozepa
Tālrunis: 67046840
E-pasts: info@saftehnika.com
Mājas lapa: www.saftehnika.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/