Mobilly labumi – mūsdienīga darbinieku motivācija
07/05/2021
Autors: LETERA

Mobilly labumi ir pakalpojums, kas sniedz uzņēmumiem iespēju nodrošināt saviem darbiniekiem norēķinus par dažādiem pakalpojumiem, lai uzlabotu savu darbinieku ikdienu un kļūtu par draudzīgāku darba devēju.

Populārākais “labums” ir darbinieku pusdienas, taču uzņēmumiem ir iespējams izvēlēties arī citus pakalpojumus, ko uzskata par būtiskiem darbinieku motivācijai. Mobilly labumu klāsts aptver transportu, pusdienas, medicīnas, sporta un optikas pakalpojumus, dāvanas, pasākumus, kā arī citus pakalpojumus pēc izvēles.

Mobilly labumu darbība:

Uzņēmums darbiniekiem piešķir labumusPieejamie labumi un to limiti redzami lietotnēDarbinieks izvēlas tirgotāju un veic maksājumuUzņēmums katru mēnesi saņem rēķinu

Noslēdzot līgumu ar Mobilly, uzņēmumam tiek izveidots klienta profils Mobilly lietotnē un piešķirtas paroles labumu pārvaldības panelī. Uzņēmumam labumu pārvaldības panelī ir iespēja pievienot jaunus darbinieku kontus, noņemt neaktīvus darbinieku kontus, noteikt labumu kategorijas, piešķirt labumus, papildināt labumu kontus.

Likums nosaka, ka darba devējs var apmaksāt darbiniekam ēšanas izmaksas nepārsniedzot 480 EUR gadā. Par šīm izmaksām uzņēmumam nav jāmaksā personāla nodokļi – sociālais nodoklis un iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Vairāk lasiet likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 8.panta 15.daļā.

Lai saņemtu nodokļu atvieglojumus, ir nepieciešams koplīgums ar darbiniekiem. Mobilly ir izveidojis koplīguma paraugu, kas pieejams klienta profilā. Lai koplīgums stātos spēkā, tas ir jāparaksta 51% darbinieku. Darbiniekiem un darba devējam koplīgumu iespējams parakstīt ar elektronisko parakstu vai SEB/Swed/Citadele bankas identifikācijām. Labumu pārvaldības panelī redzams, cik un kuri darbinieki parakstījuši koplīgumu.

Vairāk par Mobilly labumiem – https://labumi.mobillytx.com/

Visi jaunumi
MobillyTX

Informācijas tehnoloģiju risinājumi

 

Kontakti

Adrese: Dzirnavu iela 91/3-20, Rīga, LV-1011

E-pasts: info@mobillytx.com
Mājas lapa: mobillytx.com

 

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/