Eventech saņem atzinību par nopelniem tehnoloģiju inovāciju radīšanā
14/06/2023
Autors: LETERA

Inovatīvais kosmosa izpētes uzņēmums SIA “Eventech” ir viens no trijiem Latvijas uzņēmumiem, kas 2023. gada 2. jūnijā saņēma Ministru kabineta un Ekonomikas ministrijas atzinību par unikālām inovācijām, ievērojamiem panākumiem un Latvijas valsts vārda nešanu pasaulē.

SIA “Eventech” saņēma atzinību par nopelniem tehnoloģiju inovāciju radīšanā, valsts ekonomiskās izaugsmes veicināšanā un ieguldījumu kosmosa tehnoloģijās pasaulē. Uzņēmums piedāvā unikālu notikumu taimera tehnoloģiju ekstremāli precīziem mērījumiem. Šī Latvijā izstrādātā tehnoloģija tiek izmantota vairāk kā pusē pasaules satelītu un tiek uzskatīta par pasaulē labāko. Uzņēmums cieši sadarbojas ar Eiropas Kosmosa aģentūru un NASA.

Pasniedzot atzinības rakstu, ekonomikas ministre Ilze Indriksone norādīja: “Uzņēmējdarbībā, valsts pārvaldē, zinātnē, sportā vai radošajās nozarēs mēs redzam cilvēkus ar misiju – atklājot jaunas zāles, ar savu talantu nesot Latvijas vārdu pasaulē, radot kādu inovāciju, uzturot tīru vidi vai nodrošinot līdzcilvēkus ar nepieciešamo atbalstu. Un aiz katra šī cilvēka ir komanda, kas palīdz piepildīt šo sapni, atbalsta un līdzdarbojas, jo tas ir darbs Latvijai.”

Visi jaunumi
Eventech

Mērīšanas, pārbaudes, izmēģināšanas un navigācijas instrumentu un aparātu ražošana

Kontakti

Adrese:​ Pulka iela 3, Rīga, LV-1007
Kontaktpersona: Pavels Razmajevs
Tālrunis: +371 20385066
E-pasts: p.razmajevs@eventechsite.com
Mājas lapa: www.eventechsite.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/