Ielikts pamatakmens Schneider Electric Rīgas rūpnīcas paplašināšanai
26/04/2023
Autors: LETERA

SIA “Lexel Fabrika” starptautiskā energopārvaldības uzņēmuma “Schneider Electric” rūpnīca Rīgā ir sākusi ražotnes piebūves celtniecību. Jaunā piebūves platība būs 20`000 m2, kas ļaus paplašināt rūpnīcas izmērus divas reizes un dubultot ražošanas jaudas. Plānots, ka jaunajās telpās ražošana tiks uzsākta jau 2023.gada beigās. Paplašinoties Rīgas rūpnīca tiecas kļūt par lielāko Schneider Electric elektronisko produktu ražotāju Eiropā un ražot arvien sarežģītākas pakāpes elektroniskos produktus.

“Šobrīd Rīgas rūpnīca jau ir izaugusi par nozīmīgu nozares spēlētāju visā reģionā. Tā kā pieprasījums pēc elektroiekārtām tikai pieaug, katru gadu uzņēmums aug un paplašina produkcijas sortimentu. Pērn mūsu apgrozījums palielinājās par 30%, sasniedzot 112 miljonus eiro, bet šogad tiek plānots pat 65% pieaugums, sasniedzot 186 miljonus eiro,” norāda ražotnes vadītājs Pēteris Zavadskis.

Pašlaik rūpnīca kolektīvam aktīvi piesaista jaunos speciālistus un kopējais darbinieku skaits jau sasniedz 450. Nākotnē Rīgas fabrikā daudz lielākā apjomā ražos dažādas sarežģītības elektroniskos produktus, piemēram, ražošanas automatizācijas un ēku vadības risinājumus, elektromobiļu uzlādes stacijas, kā arī dažādas iekārtas apgaismojuma vadībai un ēku ugunsdrošībai.

Svinīgajā pamatakmens iemūrēšanā piedalījās “Schneider Electric” ražošanas un sagādes viceprezidents Eiropā Murāds Tamūds (Mourad Tamoud) un arī LETERA prezidents Normunds Bergs.

Par Schneider Electric

Schneider Electric ir pasaules mēroga uzņēmums enerģijas pārvaldībā un automatizācijā. Uzņēmums attīsta tehnoloģijas, lai tās būtu drošas, uzticamas, efektīvas un ilgtspējīgas. Schneider Electric ir Francijā dibināts starptautisks koncerns, kas tiek pārstāvēts vairāk nekā 100 valstīs. Katru gadu 4–5% no ienākumiem tiek investēti zinātnē un attīstībā.

4 FOTO
Visi jaunumi
Lexel fabrika

Elektronisko ierīču montāža un ražošana.

Kontakti

Adrese: Krustpils iela 35 A, Rīga, LV-1073
Kontaktpersona: Pauls Grišāns
Tālrunis: +371 67397478
E-pasts: pauls.grisans@se.com
Mājas lapa: www.se.com

Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/