Aicinām piedalīties 5G ekosistēmas forumā “5G Techritory 2021”
26/10/2021
Autors: LETERA

No 22. līdz 25. novembrim aicinām LETERA biedrus piedalīties Eiropas vadošajā 5G ekosistēmas forumā “5G Techritory 2021”. 5G Techritory ir viens no nozīmīgākajiem 5G pasākumiem Eiropā, kurā piedalās Eiropas līmeņa politikas veidotāji, 5G nozares līderi, globālie telekomunikāciju ražotāji, kā arī nozaru, kas vēlas gūt labumu no šīs tehnoloģijas, pārstāvji. Forums ir lieliska vieta, kur tikties 5G interesentiem, projektu partneriem, konsorcijiem un kur attīstīt sadarbību 5G jomā.

Šogad pasākums apvienos pasaules spožākos prātus 5G nozarē, lai diskutētu par 5G patieso vērtību, atvērtu jaunus apvāršnus 5G ieviešanai un nospraustu politikas un stratēģiskos mērķus tuvākajiem 10 gadiem. Šī gada forumā priekšplānā ir izvizīti šādi nozarei aktuāli jautājumi:

  • Patērētāju 5G – kur ir bizness?
  • Testi un izmēģinājumi – vai mēs esam kaut ko iemācījušies?
  • Starpnozaru standarti – vai tādi tiek ieviesti?
  • Finansējums 5G – kā to iegūt?

“5G Techritory 2021” laikā notiks dažādi pasākumi, kas ļaus katram dalībniekam izzināt sev svarīgākās 5G tēmas un aspektus. Pasākuma programma:

  • Tech Day Nov. 22 – 5G tehnoloģiju diena – ekspertu diskusijas, tehnoloģiju demonstrācijas, lietotāju pieredze
  • World Day Nov. 23 – vadošo 5G valstu pieeja, pieredze un saskarsmes punkti
  • Forum Day Nov. 24 – lekcijas, prezentācijas un paneļdiskusijas par aktuālām 5G tēmām
  • Partner Day Nov. 25 – dažādi pasākumi ikvienam – no tehniķiem un inovatoriem līdz vizionāriem un politiķiem.

Eskpertu diskusijas tiks organizētas hibrīda fromātā, digitālās uzstāšanās apvienojot ar uzrunām klātienē. Klausītājiem piedalīties pasākumā būs iepējams tiešsaistes veidā. Dalība ir bez maksas.

Iepazīties ar detalizētu pasākuma programmu, lektoriem un reģistrēties dalībai varat – www.5gtechritory.com

Informējam, ka šī gada forums ir sācies ar jaunu iniciatīvu – radīta jauna platforma biznesam Emporium. Tā ir B2B sadarbības un tīklošanās platforma, kas ir radīta, lai veidotu jaunu partnerību iespējas 5G ekosistēmas dalībniekiem. Platformā var dalīties ar savām zināšanām, prezentēt produktus vai pakalpojumus, meklēt jaunus projektus un partnerus, kā arī inovatīvus risinājumus izaicinājumiem. Aicinām izmantot platformas sniegtās iespējas biznesa attīstībai! Vairāk par Emporium un reģistrācija www.5gtechritory.com/emporium/ 

 

Visi jaunumi
Dalīties:
Saistītie jaunumi
Aizvērt
/